O mnie


Z wykształcenia filolog literaturoznawca, z zawodu księgarz, z zamiłowania człowiek piszący gdzie się tylko da: na papierze, komputerze i w myślach. Moje opowiadania można znaleźć w piśmie VariArt, a także w antologii Kryminalny Olsztyn. Koszary wydanej w 2014 roku przez wydawnictwo Oficynka.

Przeczytaj mnie to miejsce, które sobie wymarzyłam. Tu opowiadam o książkach w sposób, który jest mi najbliższy. Zwykle są to dobre historie, rzadko krytykuję, bo z reguły szybko rezygnuję z książek słabych, nieciekawych lub takich, na które jeszcze nie jestem gotowa.

Poza czytaniem uprawiam nałogowe picie kawy i poszukiwanie ciekawych wydań baśni o Czerwonym Kapturku w różnych językach.

2 komentarze:

  1. Prawda, imię jest takie, że po zmianie nie jest tuż tak pięknie - zmienisz je na inne i już tą sama osobą nie będziesz.
    Ja tam wolę pisać scenariusze, lecz pisanie książek jest za razem fascynujące i czasochłonne :)
    Życzę powodzenia w dalszym pisaniu!

    OdpowiedzUsuń
  2. W*,,Przeczytaj mnie -O mnie '' - wyrażasz zwielokrotniałą w słowa ,przekraczalność siebie, dzięki darowi Bycia Sobą ,,Mnie Mi''... Ale może być tak , że siła prawdziwości znaczeń słów przemilczanych ,nie pozwoli Ci nigdy stracić Całej Siebie .Tak czytam...Tylko. tak... Czytam.

    OdpowiedzUsuń