O mnie

Poznajmy się...

Przeczytaj mnie to miejsce, które sobie wymarzyłam. Od siedmiu lat opowiadam tu o książkach w sposób, który jest mi najbliższy. Zwykle są to dobre historie, rzadko krytykuję.

Z wykształcenia jestem filologiem literaturoznawcą, z zawodu - specjalista ds. promocji książek. Zdarza mi się także pisać. Moje opowiadania można znaleźć w piśmie VariArt, a także w antologii Kryminalny Olsztyn. Koszary wydanej w 2014 roku przez wydawnictwo Oficynka. Pracuję także nad pewną powieścią, w której na pewno pojawi się wilk, czerwona peleryna i kilka słowiańskich stworów.

Poza czytaniem uprawiam nałogowe picie kawy i poszukiwanie ciekawych wydań historii o Czerwonym Kapturku. Ach, i wiem, że baśnie istnieją naprawdę ;)

Instagram: instagram.com/przeczytajmnie/

2 komentarze:

  1. Prawda, imię jest takie, że po zmianie nie jest tuż tak pięknie - zmienisz je na inne i już tą sama osobą nie będziesz.
    Ja tam wolę pisać scenariusze, lecz pisanie książek jest za razem fascynujące i czasochłonne :)
    Życzę powodzenia w dalszym pisaniu!

    OdpowiedzUsuń
  2. W*,,Przeczytaj mnie -O mnie '' - wyrażasz zwielokrotniałą w słowa ,przekraczalność siebie, dzięki darowi Bycia Sobą ,,Mnie Mi''... Ale może być tak , że siła prawdziwości znaczeń słów przemilczanych ,nie pozwoli Ci nigdy stracić Całej Siebie .Tak czytam...Tylko. tak... Czytam.

    OdpowiedzUsuń