niedziela, 6 kwietnia 2014

Piotr Sender w Olsztynie


Czy wiecie, że Olsztyn ma swoją drugą stronę? Wiecie, że o godzinie 3:30 w nocy to miłe miasto zmienia się w horror? Nie?
To pewnie dlatego, że jeszcze nie czytaliście nowej książki Piotra Sendera „Po drugiej stronie cienia”. Tak, szanowni Państwo, wreszcie mamy swojego polskiego Neila Gaimana, który zrobił z Olsztynem to samo, co angielski pisarz z Londynem w swojej powieści „Nigdziebądź”.

A jeżeli wczoraj byliście o godzinie 13:30 w Planecie 11 w Olsztynie, to mieliście okazję na żywo spotkać się z Piotrem, posłuchać jego ciekawych wypowiedzi na temat najnowszej książki oraz rzecz jasna zgarnąć autograf pisarza. Wbrew mrocznym zapowiedziom spotkanie odbyło się w sympatycznej i miłej atmosferze, było dużo uśmiechów, pytań i ciekawych odpowiedzi. Zapewne wynika to z faktu, iż owo spotkanie zostało bezpiecznie wyznaczone na godzinę 13:30, byle z dala od mroków 3:30 ;)


O tak wielkim wydarzeniu, jak wizyta Piotra Sendera w Olsztynie, huczało całe miasto. Już w trakcie spotkania pierwsze zdjęcia powędrowały na Instagrama. 
Można było zgarnąć autograf i przez chwilę mieć pisarza tylko dla siebie :)


I można było także posłuchać jak autor czyta fragmenty swojego dzieła.

~*~

A po spotkaniu... Piotr poszedł zwiedzać Olsztyn po drugiej jego stronie. Jeżeli chcecie powędrować razem z nim, koniecznie przeczytajcie najnowszą jego książkę!3 komentarze:

 1. Oo, super! O tej książce jeszcze nie słyszałam, Neila Gaimana bardzo lubię, więc muszę się o niej więcej dowiedzieć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie nabrałam ochoty na przeczytanie tej książki! ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Instarelacje do usług ;)
  A książkę chcę... bardzo chcę... Zaintrygował mnie ten fragment po stronie cienia...

  OdpowiedzUsuń